KURUMSAL

Sektörde yola çıktığı günden beri ADA BERRAK’ın en büyük hedefi kalite ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, projelerimizde sisteme bir artı değer katmak olmuştur. Her geçen gün daha mükemmele giden iş yapma stilimiz, yaşadığımız veya müşterilerimizin daha önce yaşadığı sorunları çözmek üzerine kurulmuştur.Her geçen gün artan tecrübesiyle pek çok büyük projeyi başarıyla tamamlamış, projelerinde son teknoloji ürünleri kullanan, zamanında işi teslim eden ve müşteri merkezli bir firma olarak tanınmıştır.

Endüstriyel elektrik alanında her geçen gün daha da büyümekte olan ülkemizde endüstriyel faaliyetlerin büyümesi ve üretimin artmasında baş rol oynayan endüstriyel malzemelerin temini projelendirilmesi ve uygulanması alanında 7/24 hizmet vermektedir.

Çalışmalarımız genel olarak; Endüstriyel tesislerin otomasyonu, elektrik panoları, kablo kanalları, MCC kumanda panoları, dağıtım panoları, kondansatör panoları, PLC panoları, piyano panoları, isteğe bağlı özel panolar ile PLC yazılımları, SCADA sistemleri, internet üzerinden yönetilebilen otomasyon uygulamaları üzerine yoğunlaşmadır.

Teknolojiye, yeniliklere ve globalleşen dünya ekonomisine yabancı kalmamak amacıyla kendimizi her gün yeniliyor, geliştiriyor ve değiştiriyoruz. Tüm bu yenilenme, gelişim ve değişime karşın sabit kalmasına özen gösterdiğimiz tek şey; orijinal malzemeyi, kaliteyi, size en uygun şartlarda temin edebilmek adına gösterdiğimiz çabadır. Firmamız geniş ürün yelpazesi ve stoklarımızla, siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri iyi fiyatlarla sunmaktadır.